Katharine McPhe përkëdhelet me të dashurin në Greqi para dasmës

26 qershor 11:41

Katharine McPhee dhe David Foster nuk mund t’i mbanin duart larg njëri-tjetrit derisa po e shijonin një pushim në Mykonos të Greqisë.

Çifti, që është thënë se do të martohen së shpejti, janë parë më të dashuruar se kurrë më parë.

35-vjeçarja McPhee është parë duke e admiruar të dashurin e saj shumë më të vjetër në moshë derisa ka treguar format trupore për çdo lakmi në bikinet ngjyrë ari.

Aktorja amerikane kishte vënë një varëse ngjyrë ari, vathë në formë rrethore dhe e kishte vënë një kapele verore kashte.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Justin Bieberi është parë duke u përshëndetur me një mik…