Kejvina “tërboi” rrjetin me pozat “hot”, Oriola ka dy fjalë për të

06 gusht 11:24

Modelja e njohur, Kejvina Kthella, është një prej emrave të njohur të ekranit shqiptar, e cila çdo herë komentohet në rrjetet sociale.

E kështu ka ndodhur edhe në fotografinë e fundit të publikuar në profilin e saj në “Instagram”, ku ajo ka pranuar komente të shumta.

Kejvina është shfaqur e veshur me bikini “hot” dhe duket seksi teksa po tregon format trupore dhe po merr rreze dielli në bregdet.

Ndër komentet e shumta, ai që bie në sy është i mikes së saj, modeles Oriola Marashi. “Jeta je”, i shkruan Oriola.

“Tërboi” rrjetin me pozat “hot”, Oriola ka dy

“Tërboi” rrjetin me pozat “hot”, Oriola ka dy

“Tërboi” rrjetin me pozat “hot”, Oriola ka dy

“Tërboi” rrjetin me pozat “hot”, Oriola ka dy

“Tërboi” rrjetin me pozat “hot”, Oriola ka dy

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në shumë pjesë të Indisë, foshnjat e gjinisë mashkullore favorizohen…