Këmbësori goditet nga vetura në afërsi të Malishevës

14 janar 19:41

Në autostradën Prishtinë – Pejë, konkretisht tek ura që të dërgon për Malishevë, një automjet ka goditur një këmbësor.

Në fotografitë e dërguar në gazetën “Epoka e re”, shihet se në vendin e ngjarjës kanë dalë ekipet emergjente.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Reperi i ri nga Kosova, me punë dhe banim në…