Kendall Jenner do të jetë fytyra e re një kompanie për lëkurë

16 janar 13:35

Kendall Jenner do të jetë fytyra e re e markës për dermatologji “Proactiv”. Për të njoftuar për partneritetin e ri “Proactiv” ajo ka postuar në rrjetet sociale një video.

Modelen më të paguar të vitit 2018 e kanë zgjedhur për të treguar se si fytyra dhe lëkura e pashëndetshme ndikuan në vetëbesimin e saj në të kaluarën.

Natyrisht, se ajo që tregohet është se “Proactiv” ia bëri lëkurën më të mirë. Për këtë Kendall ka marrë edhe shumë komente negative në rrjetet sociale.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Pas pothuajse katër muaj mungesë në rrjetet sociale, Selena Gomez…