Kendra Wilkinson ndahet zyrtarisht nga burri

25 shkurt 2019 | 11:25

Kendra Wilkinson dhe Hank Baskett janë zyrtarisht të ndarë. Një gjyqtar miratoi divorcin e tyre disa muaj pasi u refuzua për gabimet klerike, raporton “TMZ”.

Ish-çifti, i cili u martua në vitin 2009, do ta ndajë kujdestarinë e dy fëmijëve të tyre.

Përpjekja e tyre e mëparshme për ta marrë përfundimin e divorcit të tyre kishte ngecur kur juridiksioni dhe data e gabuar u dhanë në dokumente dhe një seksion tjetër nuk ishte plotësuar plotësisht. Ata e rishkruan në janar.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kendra Wilkinson dhe Hank Baskett janë zyrtarisht të ndarë. Një…