Këngë emocionuese për policin Izet Demaj (video)

31 dhjetor 20:15

Brahim Berisha është i pari që i kushton këngë ish-ushtarit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UÇK), Izet Demaj.

Polici i Kosovës, Izet Demaj është vrarë me 27 dhjetor në Istog nga një grabitëses i një banke në këtë qytet. Demaj pas kontributit në rrugëtimin për çlirimin e Kosovës, kontribuoi fuqishëm edhe në ruajtjen e ligjit dhe rendit deri në ditën e fundit të jetë së tij.

/Epoka e re/

 

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ndërrimi i viteve në botën e futbollit sjell zyrtarisht dhe…