Këngëtarja e njohur rrëfen eksperiencën e frikshme me fansin e armatosur

06 dhjetor 12:26

“O do vish me mua, o …”, këngëtarja e njohur

Mbrëmjen e djeshme, këngëtarja e njohur, Rovena Stefa ka zbuluar çmendurinë më të madhe që një fans ka bërë për të.

E ftuar në “Glamour Zone”, Rovena tha se fansi i dehur i ka shkuar me armë në dorë në një koncert.

Sipas saj, u desh ndërhyrja e sigurimit që ai ta linte të qetë, dhe pranoi se djali është dhunuar më pas fizikisht nga truprojat e saj.

“O do vish me mua, o …”, këngëtarja e njohur

“Ka qenë në Suedi, një shqiptar i fiksuar. Kam qenë në prapaskenë me dy këngëtarë të tjerë dhe sigurimin, dhe ai ka gjetur një mënyrë dhe ka ardhur aty mbrapa (në prapaskenë) dhe kishte armë me vete.

Më tha: ‘O do vish me mua o s’ka…’ Ishte problem, sepse ai ishte i dehur, dhe kishte armë. Por më pas e kanë marrë, dhe ka ngrënë një drru të mirë (qesh)”,- rrëfeu këngëtarja.

“O do vish me mua, o …”, këngëtarja e njohur

“O do vish me mua, o …”, këngëtarja e njohur

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti, ka qëndruar në…