Këngëtarja e re ‘zhvishet’ në tapetin e kuq (Foto)

15 mars 17:17

Ajo ka arritur shumë shpejt të bëhet një nga artistet më të përfolur në industrinë e muzikës.

Madison Beer është siguruar që ta marrë gjithë vëmendjen, teska ka parakaluar në tapetin e kuq në “iHeartRadio Awards”, të enjten në Los Angeles.

Këngëtarja 20-vjeçare nuk i la vend imagjinatës, pasi është shfaqur e veshur në një fustan të bardhë, shumë të shkurtër.

Ajo ka ekspozuar gjoksin bombastik, këmbët e gjata seksi dhe me fustanin e përzgjedhur i dolën në “shesh” edhe të brendshmet.

Lajme të sponsorizuara