Këshillat e Angelina Joliet për vajzat e veta

11 shkurt 2018 | 12:10

Ylli i Hollyoodit, Angelina Jolie, gjatë gjithë suksesit të saj në karrierë ka mbetur e përkushtuar ndaj përpjekjeve të saj humanitare dhe shpreson se pasionin e saj për humanizëm t’ua përcjellë edhe vajzave të veta.

“Unë u them vajzave të mia se ajo çfarë ju veçon është ajo që ju jeni të gatshme të bëni për të tjerët. Çdokush mund të vesh një fustan dhe të bëjë make up. Është mendja juaj ajo që do t’ju karakterizojë”, ka thënë Jolie.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sherry Simmon po bënte ecjen e mëngjesit me qenin e…