Këta janë dhjetë më të votuarit në Drenas

08 mars 2021 | 20:40

Në zgjedhjet parlamentare të 14 shkurtit në qytetin e Drenasit, Enver Hoxhaj është kandidati më i votuar me 9 730 vota, ndërsa kandidatja e Vetëvendosjes, Vjosa Osmani ka marrë me 3 834 vota, dhe është radhitur e gjashta në këtë komunë.

Pas tyre në dhjetëshen e parë janë: Petrit Hajdari, Ardian Kastrati, Ferat Shala, Sejdi Hoxha, Shqipe Zogu, Glauk Konjufca, Hyrije Xhemajlaj – Thaçi e Mergim Lushtaku.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Përfaqësuesin special të Norvegjisë për Ballkanin Perëndimor, Arne Sannes Bjornstad,…