Këtu janë barrikaduar sulmuesit që vranë policin e Kosovës, të shtënat po vazhdojnë

24 shtator 2023 | 08:27

Një polic është vrarë sot si pasojë e një sulmi të armatosur në fshatin Banjskë të Zveçanit.

Personat e maskuar e bllokuan rrugën me kamionë dhe kanë shtënë në drejtim të policisë.

Dyshohet se ata janë barrikaduar brenda Manastirit në Banjska, ku edhe po vazhdon shkëmbim i zjarri mes tyre dhe policisë.

Pamjet nga Google Maps ku besohet se janë barrikaduar sulmuesit.

Manastiri Zveçan

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Rreshteri policor Afrim Bunjaku është polici i dytë i Republikës…