Këtu mund ta mësoni qendrën se ku do të votoni më 17 tetor

15 tetor 22:16

Të dielën në Kosovë do të mbahen zgjedhjet komunale.

Qytetarët e Republikës së Kosovës do të votojnë për kryetarët e komunave të tyre respektive për katër vitet e ardhshme.

KQZ ofron mundësi ta shikoni edhe vend-votimin se ku do të hidhni votën tuaj.

Mjafton ta shkruani numrin personal të letërnjoftimit dhe vendi se ku do të votoni do t’iu shfaqet automatikisht.

Për të shikuar vend-votimin tuaj, kliko KËTU.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Ferizajt, Agim Aliu përmes një video adresimi, i…