Khloe Kardashian mbështet  Kanye West duke i pëlqyer postimin e albumit

23 korrik 2021 | 16:31

Kim Kardashian mund të mos jetë me Kanye West, por motra e saj Khloe tregoi mbështetjen e saj për reperin duke pëlqyer postimin e tij në Instagram.

Motra e Kim Kardashian, Khloe Kardashian ka treguar se nuk ka raporte të vështira mes saj dhe Kanye West duke pëlqyer një postim në lidhje me albumin e tij të ri.

Ylli i showit të TV, Kim u nda nga burri i saj reper në fillim të këtij viti dhe duket se ka lëvizur, por duket se Khloe ende mbetet mbështetëse e yllit të muzikës.

Khloe pëlqente postimin e fundit të Kanye në Instagram, në të cilin ai tregoi projektin e tij të ardhshëm, Donda, i cili do të dalë në treg të Premten 23 Korrik.

Albumi është i pari i Kanye që kur u nda nga Kim, me të cilin ndan North, tetë, Saint, pesë, Chicago, tre dhe Psalm, dy.

Ai nuk ka zbuluar shumë në lidhje me projektin akoma, por ai postoi një klip të një prej këngëve të tij të reja, i cili përmban Sha’Carri Richardson.

Një nga këngët e tij të quajtur “Mirësevini në jetën time” besohet të jetë në lidhje me ndarjen e tij nga Kim dhe thuhet se përmban lirikën Tregojini vrasësve që unë shpëtova nga Calabasas “.

Besohet se është një referencë për shtëpinë që ai ndau me Kim në enklavën e famshëm të Kalifornisë.

Khloe ka qëndruar afër Kanye që kur u nda nga Kim, ajo e quajti atë “vëllai i saj për jetën” në një homazh të ëmbël për ditëlindjen reperit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Janë hapur zyrtarisht Lojërat Olimpike që pritet të zgjasin deri…