Kida si kameleon, ndryshon edhe një herë dukjen

15 shtator 12:39

Kida është emër shumë i suksesshëm i estradës, e cila njihet për një numër të madh projektesh muzikore.

Këngëtarja së fundi ka shijuar pushimet në bregdet, menjëherë pas publikimit të këngës “Edhe sa”, e cila menjëherë u shndërrua në hit.

Në klipin e asaj kënge Kidën e kemi parë si bionde, ndryshim që erdhi papritur, por që asaj i shkonte shumë dhe e komplimentuan të gjithë. Por, artistja ka vendosur që edhe një herë ta ndryshojë pamjen, duke ngjyrosur flokët me ngjyrë rozë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Justin Bieberi dhe Hailey Baldwini janë ndër çiftet më të…