Kim bën atë që di të bëjë më mirë…

22 prill 2019 | 14:27

Ajo sapo ka nisur pushime në Bali, Indonezi. Dhe Kim Karadashian ka bërë atë që di të bëjë me mirë dhe për të cilën është bërë e njohur, të ekspozojë format e saj bombastike.

38-vjeçarja, yll i reality show ka ndarë me ndjekësit e shumtë në Instagram disa foto e veshur me print leopardi dhe duket në top-formë.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kandidati i mbështetur nga partitë politike në pushtet, Stevo Pendarovski,…