Kim Kardashian bëhet sërish bionde

20 maj 15:18

Kim Kardashian i pëlqen të eksperimentojë shumë në dukje, ajo deri tani ka bërë shumë ndryshime në pamje.

Tash e një kohë, ylli televiziv ka preferuar që t’i mbajë flokët me ngjyrë të zezë, por së fundi ajo ndryshoi mendje dhe iu rikthye pamjes që kishte kohë më parë.

Kim ndau me ndjekësit në “Instagram” një fotografi, në të cilën u shfaq me flokë të bardha, duke lënë të kuptohet se kjo është dukja e saj e re.

Kim Kardashian në këtë kohë pandemie po qëndron e mbyllur në shtëpi bashkë me partnerin e saj Kanye West dhe fëmijët.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
"Facebook" po përshpejton zhvillimin e aspektit tregtar të platformave të…