Kim Kardashian i del në mbrojtje bashkëshortit

27 prill 11:03

Kim Kardashian ka dalë në mbrojtje të bashkëshortit Kanye West pas spekulimeve se ai po vuan nga probleme të shëndetit mendor.

37-vjeçarja ka mbrojtur reperin pasi ky i fundit u kritikua për mesazhet pro Trumpit, duke e konsideruar si “vëllanë e tij”. “Mediat po përpiqen ta demonizojnë burrin tim, më lejoni të them këtë. Komentet tuaja mbi Kanyen, që ai është me ç’rregullime mendore dhe postimet e tij në ‘Twitter’, janë me të vërtetë të frikshme”, ka shkruar ajo në “Twitter”.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në dokumentarin e Netflixit “True Stories”, Avicii, Dj i famshëm…