Kim Kardashian detyrimisht urdhërohet ta lëshoj shtëpinë

09 nëntor 2018 | 12:42

Kim Kardashian mbrëmë u evakuua nga shtëpia e saj në Kaliforni për shkak të zjarrit i cili përfshiu atë zonë.

Ajo me këtë rastë  ka ndarë më fansat në Instagrm disa imazhe në të cilat shihej zjarri në Calabasas të Kalifornisë.

Kim ka treguar se kishte vetëm një orë kohë për tu paketuar dhe larguar nga shtëpia.

Kim ishte duke u kthyer nga një udhëtim zyrtar por iu deshtë që menjëherë ta lëshonte shtëpinë. Ylli televiziv ka falënderuar zjarrfikësit të cilët kishin dal në vendin e ngjarjes.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Futbollisti Loret Sadiku nuk do t’i bashkohet Kombëtares së Shqipërisë,…