Loret Sadiku refuzon Shqipërinë

09 nëntor 12:37

Futbollisti Loret Sadiku nuk do t’i bashkohet Kombëtares së Shqipërisë, ani pse trajneri Christian Panucci e ka ftuar për ndeshjen e Ligës së Kombeve ndaj Skocisë dhe miqësoren ndaj Uellsit.

Trajneri italian i kuqezinjve, Christian Panucci në vend të Sadikut e ka ftuar mesfushorin Ergys Kaçe.

/Epoka e re/

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara