Kim Kardashian edhe këtë herë tregon trupin shumë në formë

04 dhjetor 12:20

Kim Kardashian është adhuruese e madhe e shout televiziv “The Cher”.

Ajo mori pjesë së bashku me bashkëshortin e saj, Kanye Ëest në Broadëay ceremoninë hapëse të “The Cher”.

Ajo është shfaqur e veshur me fustanin ngjyrë hiri dhe dukej shumë në formë dhe seksi, teksa e kishte kombinuar vetëm me take të së njejtës ngjyrë.

Ndërsa, Kanye ishte veshur i tëri në të zeza.

Va-va-voom! Kim paried her body-hugging dress with sparkly, silver heels 

Style icon: Kanye wore a custom black suit and unreleased Reebok Daytona DMX sneakers designed by Christian Tresser

Dressed to impress: The 38-year-old reality star stunned in a shredded silver gown that accentuated her infamous curves

Super fans: On Monday night, Kim Kardashian and Kanye West attended opening night of The Cher Show on Broadway at the Neil Simon Theatre

Lovebirds: The couple walked the red carpet arm in arm 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Forma e mirë e treguar në sezonin vjeshtor me skuadrën…