Shumë oferta për Alidemen

04 dhjetor 12:19

Forma e mirë e treguar në sezonin vjeshtor me skuadrën e Llapit dhe tetë golat e shënuara nga Festim Alidema kanë ndikuar që shumë skuadra janë Kosovës të shfaqin interesim për transferimin e tij.

Ofertat për Alidemen janë nga disa skuadra kroate, një skuadër e Belgjikës dhe një nga Gjermania. Megjithatë ai do të mbetet pjesë e Llapit edhe në sezonin pranveror, kurse pas përfundimit të kampionatit mund t’i bashkohet një skuadre të madhe evropiane.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur sot në takim…