Kim Kardashian publikon foto me Dua Lipën

07 korrik 12:59

Balenciaga ka mbledhur disa nga yjet më të famshëm në sfilatën e radhës.

Në mesin e tyre ishte edhe këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa.

Duket se Kim Kardashian ka miqësi të afërt me Lipën, pasi në Instagram publikoi disa nga momentet më të bukura gjatë sfilatës e në mesin e tyre edhe një foto krah Duas.

Yjet morën vëmendje me stilin dhe sharmin e tyre duke mahnitur miliona ndjekës.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Blerta Deliu-Kodra, para…