Kim Kardashian si gjithmonë, ekspozon format me bikini të bardha

25 nëntor 13:03

Kim Kardashian është në super formë pasi zbuloi se muajin e kaluar ishte kënaqur në një “arratisje” në ishullin privat për ditëlindjen e saj të 40-të mes pandemisë së koronavirusit.

Dhe të hënën në mbrëmje, ylli i showbizz vendosi të bënte disa ‘reflektime’ të paqarta ndërsa pozoi joshëse në dollapin e madh të shtëpisë së saj në Calabasas.

Kardashian publikoi fizikun e saj të mrekullueshëm në një bikini të vogël të bardhë që nxirrte në pah format.

Kim Kardashian shkëlqen si gjithmonë, ekspozon format me bikini

Kim Kardashian shkëlqen si gjithmonë, ekspozon format me bikini

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në fshatin Kijevë të Komunës së Malishevës, janë duke u…