Kim Kardashian thotë se është shumë e lumtur dhe në paqe me Pete Davidson

06 prill 13:59

Kim Kardashian thotë se ka gjetur “paqe” me Pete Davidson.

Në nga një speciale me ABC News me bashkë-prezantuesin e “GMA”, Robin Roberts, ylli televiziv foli mbi marrëdhënien e saj me komedianin e “Saturday Night Live”.

“Domethënë, unë jam një vajzë e marrëdhënieve, sigurisht. Nuk do të isha me dikë nëse nuk do të kisha në plan të kaloja shumë kohë me të”, shpjegoi Kardashian, 41 vjeç.

“Natyrisht që dua të marr kohën time, por jam shumë e lumtur dhe shumë e kënaqur dhe është një ndjenjë shumë e mirë vetëm të jesh në paqe”, tha tutje ajo.

Specialja e ardhshme – që do të transmetohet të mërkurën në ABC – do të shfaqë gjithashtu Kris Jenner, Kourtney Kardashian dhe Khloe Kardashian, të cilat flasin për marrëdhënien e Kim me Davidson, 28 vjeç.

“Ai thjesht e bën atë të qeshë dhe ajo qesh gjatë gjithë kohës”, tha Khloe, ndërsa Jenner e përshkroi atë si “një djalë vërtet të këndshëm”, shkruan PageSix.

Sigurisht, takimet në sytë e publikut nuk kanë qenë të qetë për Kim dhe Davidson. Të dy duruan kërcënime të ndryshme dhe disa zhurma të mediave sociale nga ish-bashkëshorti i yllit të realitetit, Kanye West, 44 vjeç.

Kim iu lut West përmes mesazheve me tekst privat (të cilat ai i ndau në postimet e fshira në Instagram) që të ndalonte sulmet publike nga shqetësimi serioz për sigurinë e Davidson.

“Ju po krijoni një mjedis të rrezikshëm dhe të frikshëm dhe dikush do të lëndojë Pete dhe i gjithë ky do të jetë faji juaj. Ka njerëz të rrezikshëm atje dhe kjo është e frikshme dhe nuk duhet të jetë kështu”, i shkroi themeluesja e KKW Beauty.

Kim paraqiti kërkesën për divorc nga reperi miliarder në shkurt të vitit 2021. Ish-çifti, i cili tha “po” në 2014, kanë katër fëmijë: North, Saint, Chicago, dhe Psalm.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Dëshmitari i shtatë i mbrojtjes, Nazmi Verbovci, ka thënë se…