Kim Kardashiani shënon një tjetër sukses

07 shkurt 10:47

Postimet e saj me fotografi nudo po ia rrisin çdo ditë e më shumë famën Kim Kardashianit, e cila pak ditë më parë ka njoftuar në rrjetin social “Instagram” linjën e re të parfumeve që korri një sukses të radhës.

Kardashiani ka arritur ta shesë linjën e re të parfumeve “Bae”, “BFF” dhe “Ride Or Die” duke siguruar plot 10 milionë dollarë. Për këtë sukses, Kimit nuk i është dashur marketingu në televizion, por vetëm në rrjetet sociale.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Është kthyer në Milano pak orë më parë, por Belen…