Kim Kardashiani si një bejsbolliste

08 mars 11:09

Kim Kardashiani dukej e gëzuar që ishte mes nënës dhe motrave, pasi ishin mbledhur së bashku për një lojë bejsbolli në Los Anxhelos.

37-vjeçarja është siguruar që, edhe pse me tuta sportive, të qëndrojë në modë e të ketë çfarë të tregojë për paparacët që e ndjekin kudo, duke veshur një palë sutjena sportive që tregojnë paksa më tepër sesa duhet në çaste të caktuara.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sonte (e enjte) zhvillohen ndeshjet e 1/8 së finales në…