Kim sërish merr vëmendjen e ndjekësve të saj me linjën e re të të brendshmëve

02 mars 2021 | 16:51

Kimi Kardashian vazhdon të jetë aktive në jetën e përditshme dhe në rrjetet sociale, pavarësisht procesit të divorcit të kërkuar nga vetë ajo.

Bukuroshja e famshme ka publikuar foto para pasqyrës si pjesë e reklamës për gjigantin “Dolce & Gabbana”.

Ajo zbuloi linjën e re të të brendshmëve nga shtëpia ikonike e modës.

Kimi ka publikuar në storie linjën e re të veshjeve për femra që vërtet po vlerësohen si mbresëlënëse.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Dr. Valbon Krasniqi, drejtor i përgjithshëm i Shërbimit Spitalor dhe…