Kjo është arsyeja që i bëri bashkë Johnny Depp dhe Rihannan?

03 nëntor 11:24

Johnny Depp është tejet i kërkuar dhe i dashur për publikun ai është gati të jetë pjesë e një shfaqje të madhe të organizuar nga Rihanna.

Jo, ai nuk do të bashkëpunoj në ndonjë projekt me Ririn por burimet e TMZ thonë se ai do të jetë mysafirë surprizë në Savage X Fenty.

Ai do të jetë fokusi i një prej momenteve më “IN” të shfaqjes. Depp do të jetë mashkulli i parë në historinë e shfaqjes “Savage X Fenty” që do të marrë jetë pjesë.

Sa për mënyrën se si do të duket Depp, na është thënë se atmosfera është “cool dhe elegant” dhe funksionon për të gjitha aspektet e artit të Johnny – muzikën, modelimin dhe aktrimin.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-mbrojtësi i Manchester Unitedit, Rio Ferdinand, ka sugjeruar që Jurgen…