Kjo është modelja që “përvëlon” rrjetin me fotot e saj

03 gusht 13:14

Ajo është një nga modelet me format më bombatsike në Instagram.

Katya Elise Henke, ka arritur t’i shtojë ndejkësit në rrjetet e saj sociale falë fotove tejet provokuese që publikon.

Katya ka 7.6 milionë ndjekës në Instagram të cilët sa vijnë e shtohen falë fotove tejet seksi dhe provokuese që poston Katya.

Tashmë janë të shumta supermodelet me forma bombastike që po bëhen shumë të famshme si influencuese të rrjeteve sociale dhe Katya po kthehet një prej tyre.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më të zjarrta të Katya Elise Henry

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
“Microsoft”, gjiganti i teknologjisë në Shtetet e Bashkuara, ka konfirmuar…