Kjo është oferta e Realit për Salahin  

04 nëntor 13:01

Skuadra e Real Madridit është e gatshme të transferoj yllin e Liverpolit, Mohammed Salah.

“Don Balon” raporton se skuadra spanjolle e dëshiron sulmuesin egjiptian për edicionin e ardhshëm dhe është gati të ofroj 130 milionë euro për të bindur Liverpoolin të heq dorë nga shërbimet e yllit të saj.

27-vjeçari ka luajtur edhe për Chelsean, Fiorentinën, Romën dhe Baselin.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Komuna e Prishtinës në bashkëpunim me organizatën Terre des hommes…