Kjo është skuadra e re e Balotellit

06 dhjetor 14:03

Mario Balotelli nesër e hënë do t’i kryejë testet mjekësore në skuadrën e Monzas që garon në Seria B.

Sulmuesi 29-vjeçar që ka një karrierë të pasur futbollistike me klubin italian do të nënshkruajë kontratë deri në fund të këtij kampionati por me mundësi rinovimin edhe për një vit tjetër.

“Falënderoj presidentin Berlusconi dhe Adriano Gallianin për këtë mundësi që më dhanë. Do të bëj gjithçka në fushën e lojës, për të ngjitur Monzën menjëherë në Serinë A”, ka thënë Balotelli.

(Epoka e re)

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Xhafer Gashi,…