Klipi i ri i Dua Lipës numër një në “YouTube”

12 janar 2018 | 20:34

IDGAF, këngë e cila ishte publikuar para ca muajsh, mirëpo Dua Lipa ka vendosur që të punojë një videoklip për të, e brenda një kohe shumë të shkurtër po shihet suksesi i tij.

Brenda 6 orëve nga publikimi, kënga ka marrë më shumë se 1 milion klikime, si dhe 282 mijë pëlqime e 17 mijë komente në YouTube, përcjell rtv21.

Kjo ka bërë që kënga të jetë e para në “Trending” në kanalin më të madh të shpërndarjes së videove.

Vetë Lipa e shpërndau këtë fakt në Twitterin e Instagramin e saj zyrtar, duke shkruar: “Trending #1 Në YouTube!! Nuk mund ta besoj!!! Sa shumë dashuri Zemra ime po eksplodon”.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Manchester Unitedi është i gatshëm që të bëjë çmenduri për…