Kloppin nuk e brengos asnjëherë forma e Salahut

11 dhjetor 2018 | 11:37

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, ka thënë se nuk ka qenë asnjëherë i brengosur për formën e Mohamed Salahit, i cili shënoi tri gola në ndeshjen ndaj Bournemouthit të shtunën.

“Nuk kam qenë asnjëherë i brengosur për formën e tij”, ka thënë Kloppi. Në 16 paraqitje të yllit egjiptian në këtë stinor të Premierligës i ka shënuar 10 gola dhe ka bërë pesë asistime.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Masat e njoftuara nga Presidenti Emmanuel Macron, për të qetësuar…