Kolegu dhe shoku i ngushtë i Mentor Salihit: S’ishte koha të largohesh shoku im

05 korrik 21:21

Genc Krasniqi, miku i ngushtë i mjekut nga Gjakova, Mentor Salihi që ka ndërruar jetë sot, si pasojë e lëndimeve të marra nga aksidentimi i autoambulancës më 30 qershor në Gjakovë, është shprehur i pikëlluar për lajmin e trishtë që ka marrë.

Ai, në rrjetin social “Facebook” ka shkruar se Salihin, do ta kujtojë me mërzi e zbrazëti brenda.

Postimi i plotë i tij:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Shëndetësisë, Rifat Latifi u shpreh ngushëllime familjarëve dhe…