Aksidenti me autoambulancë në Gjakovë, ministri i Shëndetësisë ngushëllon familjet e Mentorit e Skofiarit

05 korrik 21:07

Ministri i Shëndetësisë, Rifat Latifi u shpreh ngushëllime familjarëve dhe kolegëve të Dr. Mentor Salihu dhe Skofiar Gjini, punëtorë të QKMF-Gjakovë, të cilët u ndanë nga jeta si pasojë e një aksidenti gjatë ushtrimit të detyrës së tyre në shërbim të pacientëve.

“Ata do të kujtohen si profesionistë që i shërbyen me përkushtim jetës së qytetarëve deri në momentin e dhimbshëm të ndarjes nga jeta, thuhet në mesazhin e ministrit Latifi drejtuar familjarëve, kolegëve dhe miqve të Mentorit e Skofiarit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Komunës së Deçanit ka shprehur ngushëllime për vdekjen…