Komuna e Obiliqit ndahu 20 makina mjelëse për fermerët

14 prill 14:32

Drejtori Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, Ferit Hashani së bashku me stafin e tij, bëri shpërndarje e makinave mjelëse për 20 fermerët përfitues të komunës së Obiliqit.

Drejtori Ferit Hashani u ka premtuar përkrahje fermerëve edhe në të ardhmen.

Në anën tjetër fermerët e falënderuan drejtorinë e Bujqësisë Ferit Hashanin dhe stafin e tij, për punën që po e bënë komuna e Obiliqit për fermerët e Bujqësisë.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kina ka reaguar  për zhvillimet e fundit në Siri. Nëpërmjet…