Konfirmohet data e lansimit global të Nokia 6.1 Plus

14 korrik 17:33

Nokia X6 do të fillojë të arrijë në tregjet tjera jashtë Kinës nga 19 korriku, por me emrin Nokia 6.1 Plus.

Tani, datën e lansimit e ka konfirmuar edhe uebfaqja e njohur Geekbench, shkruan GSM Arena, transmeton Koha.net.

Deri tani, dihet se Nokia 6.1 Plus do të vijë me sistemin operativ Android si dhe me 4 ose 6 GB RAM memorie.

Image

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Konsumimi i një portokalli në ditë mund të mbajë larg…