Konfiskohen 1284 litra vaj motorik pa dokumente

08 nëntor 14:01

​Policia e Kosovës ka ndalur një fugon në Viti, i cili ishte duke transportuar vaj motorikë pa dokumentet përkatëse.

“Me vendim të prokurorit, furgoni së bashku me 1284 litra vaj motorik është konfiskuar, ndërsa, i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës.

 

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Së paku gjashtë persona janë vrarë dhe qindra të tjerë…