Kosova, e pasuksesshme në parakualifikimet për “Eurobasket 2021”

01 janar 18:06

Përfaqësuesja e Kosovës në basketboll pësoi humbje nga Rumania (88-83) dhe Maqedonia (78-68) në kuadër të Grupit B të raundit të dytë të parakualifikimeve për “Eurobasket 2021”.

Kosova në ndeshjen e fundit e pret Rumaninë më 24 shkurt në Prishtinë.

/Epoka e re/

 

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Arsenali vitin e ri e ka nisur me golin e…