Varrimi i Fadil Vokrrit përmes fotografive

10 qershor 2018 | 21:07

Me nderime të larta shtetërore është varrosur kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri.

Ceremonia e varrimit të legjendës kosovare të futbollit është zhvilluar në varrezat e qytetit të Prishtinës.

Në ceremoni kanë marrë pjesë familjarë, miq, kolegë, drejtues të institucioneve vendore e ndërkombëtare si dhe qytetarë të shumtë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka udhëtuar të…