Kosova-Rumania, ja rezultati pas çerekut të parë  

24 shkurt 20:55

Është duke u zhvilluara ndeshja në mes Përfaqësues së Kosovës dhe Rumanisë, në kuadër të Grupit B të parakualifikimeve për “Eurobasket 2021”.

Kosova ka luajtur mirë në çerekun e parë, duke e dominuar skuadrën përfaqësuese të Rumanisë, prandaj e fitoj këtë çerek me shtatë pikë epërsi, kurse rezultati ishte 21-14.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Këtë javë emisioni “n'Kosovë Show”,  është realizuar në Zvicër. Përveç…