Kosovare Asllani shënoi supergol nga rivënia nga këndi (video)

10 tetor 13:37

Futbollistja me prejardhje shqiptare, Kosovare Asllani, shkëlqeu në ndeshjen e Suedisë kundër Sllovakisë (7-0). Asllani shënoi golin të pabesueshëm nga rivënia nga këndi.

/Epoka e re/ 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
“Gjermania ka qenë dhe vazhdon të mbetet vend mike dhe…