Kourtney Kardashian nuk i lë shumë vend imagjinatës

27 shkurt 11:02

Kourtney Kardashian nuk njihet për pozat ku vë në pah pjesën e prapme të trupit të saj ashtu si motrat e saj Kim, Khloe dhe Kylie, por themeluesja e ‘Poosh’-it duket se s’e ka problem që kohë pas kohe t’i shfaqë format trupore.

E veshur me një fustan ngjyrë të gjelbër, 40-vjeçarja nuk i ka lënë shumë vend imagjinatës duke ekspozuar shumë pjesën e pasme të trupit. “Duke përgatitur çajin e pozitivitetit”, ka shkruar nëna e tre fëmijëve në ‘Instagram’, poshtë fotografive ku shihet në kuzhinë duke përgatitur çaj e veshur me fustanin elegant me shumë shkëlqim.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Paris Hiltoni ka folur në lidhje me përfundimin e fejesës…