Kravatat për kryeministrin, Matoshi u përgjigjet me raportin e 100-ditëshit

26 dhjetor 13:56

Në aksionin simbolik ku i janë dërguar mbi 200 kravata kryeministrit Ramush Haradinaj, ka dalë këshilltari i kryeministrit, Halil Matoshi, i cili u ka shpërndarë diçka protestuesve.

“E vlerësojmë shumë performancën tuaj. Urime festat!”, ka thënë Matoshi atyre që i sollën mbi 200 kravata kryeministrit Haradinaj.
Në një emision televiziv Haradinaj, ka thënë se duhet të blejë këmisha dhe kravata dhe si kryeministër nuk mund të dalë gjithqysh.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Valtteri Bottasi në janar të këtij viti debutoi me Mercedesin,…