Kryeinspektori Bedri Halimi reagon për herë të parë pas lirimit nga paraburgimi

15 prill 07:44

Kryeinspektori i Ministrisë së Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor (MMPH), Bedri Halimi, ka reaguar për herë të patë pasi u lirua nga paraburgimi pasi u akuzua për keqpërdorim të detyrës zyrtare.

Ai ka publikuar një fotografi në profilin e vet në “Facebook” gjatë arrestimit të tij me këtë mbishkrim: “Shpërblimi pas luftës, nga ngrënësit e lirisë së Kosovës, për veprimtarinë time kombëtare dhe vuajtjeve për lirinë e Kosovës në burgjet Pejës, Prizrenit, Zagrebit, Gospiqit, Rijekës e Golit Otokut, si dhe angazhimit në UÇK”, ka shkruar Halimi.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nënkryetari i komunës së Skenderajt dhe ish-eprori i UÇK-së, Sami…