Kryetari Jashari takoi nxënësit e Gjimnazit “Hamëz Jashari”

05 shkurt 2018 | 16:09

Kryetari i komunës së Skenderajt, Bekim Jashari, ka pritur të hënën në takim nxënësit e Gjimnazit “Hamëz Jashari”.

Gjatë këtij takimi kryetari Jashari ka theksuar se është kënaqësi kur takohesh me nxënës, pasi sipas tij, ata janë motiv për punën e tij dhe zyrtarëve komunal.

Jashari u ka uruar suksese në mësime nxënësve të Gjimnazit “Hamëz Jashari” dhe u ka premtuar se komuna do të japë kontributin e saj në sektorin e arsimit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Së paku 23 civilë janë vrarë të hënën, kur forcat…