Kuka: Gjakova dhe Krasniqi do të jenë me siguri bartëse në Lojëra Olimpike

22 shtator 2023 | 23:02

Trajneri kosovar i xhudos, Driton Kuka, iu është gëzuar fitoreve të Nora Kelmendit dhe Distria Krasniqit në Azerbajxhan.

Në llogarinë  e tij në Facebook, Kuka ka thënë se Gjakova dhe Krasniqi do të jenë me siguri bartëse në Lojëra Olimpike.

“Ditë e bukur atje në Baku për vendin tonë e popullin Shqiptar. Nesër garojnë Laura, Loriana e Akili ju urojmë suksese”, ka shkruar ai.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kampionia e Kosovës, Peja e ka nisur me fitore edicionin…