Kuka pas fitores së Akil Gjakovës: Po përmbushëm në çdo aspekt nga nxënësit e mi

17 prill 18:29

Pas shpalljes së Akil Gjakovës Kampion i Evropës në xhudo, trajneri i mirënjohur Driton Kuka, ka thënë se po përmbushet në çdo aspekt nga nxënësit e tij.

“Mbreti i Evropës …. Kampion Evropian Akil Gjakova! Medalja e parë Elitare për meshkuj në Kampionate Evropiane”.

“Ditë e lumtur dhe e madhe për vendin dhe popullin tim! Pas mbi 20 medaljeve Elitare për vajzat tona heroina erdh edhe medalja e parë për meshkuj”.0

“Po përmbushëm në çdo aspekt nga nxënësit e mi!”.

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Emri i Fikrije Murati-Bajraktari, vazhdon të radhitet në mesin e…