Kumbulla, shumë afër kalimit në Lazio

07 korrik 22:23

Lazio është afër transferimit të mbrojtësit të ri shqiptar Marash Kumbulla nga Verona, njofton “Tuttosport”.

Lazio për transferimin e Kumbullës do të ofrojë 20 milionë euro dhe Andre Andersonin. Fillimisht kishte menduar të ofronte Valon Berishën në shkëmbim, por Anderson është lojtari që është përfshirë në shkëmbim.

Lazio e ka fituar garën me Interin për mbrojtësin e ri. Kumbulla, 20 vjeç, i ka luajtur 23 ndeshje këtë stinor dhe e ka shënuar një gol.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Komuna e Mitrovicës së Veriut, ka bërë të ditur se…