Kush s’do e donte një nuse si Oriola Marashi?! (Foto)

01 prill 2019 | 16:17

Një nuse seksi, në Romë duke shijuar një akullore.

Kush më shumë se Oriola Marashi do të provokonte kaq shumë, teksa në një set fotografik shfaqet tepër joshëse dhe të brendshmet e bardha i dalin më së miri në pah.

Gjoksi bombastik i modelueses simpatike gati sa nuk shpërthen nga fustani i bardhë që e tregon atë mbresëlënëse.

Me atë ç’ka po na shohin sytë, kush nuk do e donte një nuse që rrezaton kaq hijeshi sa Oriola?

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kanë përfunduar xhirimet e filmit të gjatë artistik “Në kërkim…